על החברה

הייחוד שלנו - יכולות ליבה תומכות ביצוע.

אלקטרה M&E הינה החברה המובילה בישראל באספקת מכלול מקיף של פתרונות אלקטרו-מכניים בתחומי מיזוג האוויר, אינסטלציה, כיבוי אש, חשמל ומתח נמוך מאוד, תוך אינטגרציה מיטבית ביניהם.
הפתרונות האיכותיים הכוללים שמציעה החברה מושתתים על הבנה עמוקה של כל תחומי המקצוע וראיית התמונה המלאה בכל שלבי הפרויקט: החל מתכנון, ביצוע והקמה, ועד אחזקה ושירות לאורך שנים.
הודות לכך, לקוחות החברה נהנים מהידיעה כי הפרויקט יסתיים בהצלחה לשביעות רצונם המלאה.

פרופיל

אלקטרה M&E עומדת לרשות הלקוח בפריסה ארצית, עם סניפי ביצוע ושירות העומדים לרשותם בחיפה, תל אביב באר שבע וירושלים. כל סניף ערוך לספק פתרונות מקיפים לכל צורכי הפרויקט וכולל את מיטב אנשי המקצוע בכל תחומי האלקטרו-מכניקה, לרבות מנהלי פרויקטים ומומחי אינטגרציה מנוסים.
מערך ההנדסה הפנימי של החברה כולל מהנדסים והנדסאים אשר צברו ניסיון נרחב בתכנון מערכות אלקטרומכניות על כל רכיבי החשמל והבקרה שלהן, בפרויקטים הגדולים והמורכבים בארץ.
השליטה בתכנון לביצוע מאפשרת לחברה לספק רמות גבוהות של גמישות תכנונית, פיקוח ובקרת איכות. על כל תחום עיסוק מופקד מהנדס ראשי עתיר ניסיון המנחה את התכנון והביצוע. מחלקת תיאום מערכות
וסופרפוזיציה ייעודית מבטיחה אינטגרציה מלאה בכל שלבי הפרויקט, התכנון ותיאום המערכות מבוצע בתלת מימד בעזרת תכנת REVIT ויכולת מידול במערכת BIM..
מחלקות מערכות מידע ובקרת פרויקטים מספקות למנהלי הפרויקט תמיכה באמצעות מידע חיוני המשקף בזמן אמת את התאמת הביצוע בפועל לתכנון.
אלקטרה M&E הינה מיזוג בפועל של החברות הוותיקות אלקטרה מיזוג אוויר (הוקמה בשנת 1945) ואלקטרה חשמל ואינסטלציה (הוקמה בשנת 1990). במהלך שנות פעילותה, החברה צברה ניסיון מקיף וידע מעמיק בביצוע פרויקטי משרדים, בתי מלון, בתי חולים, מרכזי קניות, מגדלי מגורים ועוד, עם התמחות ייחודית במגוון תחומים:

  • תכנון והקמת חדרים נקיים בשיטת Turnkey.
  • מרכזי נתונים (דאטה סנטר).
  • מפעלי תעשייה – פרמצבטיקה, מיקרו-אלקטרוניקה ומעבדות.
  • מוסדות אקדמיים - חדרי לימוד ומעבדות.
  • קמפוסים גדולים.
  • מערכת הביטחון.
  • יישום שיטות חדשניות לחיסכון באנרגיה.

חזון

יחד נפעל להעצים את יכולותינו להיות חברה מובילת שוק, הנותנת ערך מיטבי ללקוחותיה, רווחית ובעלת מוניטין לאורך זמן, תוך מימוש יכולותינו המשותפות, מהפרט ועד ליחידות החברה, כך שהשלם יהיה גדול מסך חלקיו.