הקמת חדרי ניתוח ו-ICU בשיטה מודולרית

אלקטרה M&E מומחית בהקמת חדרי ניתוח (Operation Rooms) וחדרי טיפול נמרץ (Intensive Care Units) משלב התכנון, בשיטה המודולרית. כל זאת בשילוב הסופרפוזיציה וההקמה ועד אחזקה, מנע ואחזקת שבר לתקופה של עד 25 שנה.

עד היום הקמנו חדרי ניתוח עבור המוסדות הרפואיים הבאים:

  • בי"ח איכילוב (סורסקי) תל אביב
  • בי"ח הדסה עין כרם
  • מדיקל סנטר הרצליה
  • בי"ח אסותא רמת החייל
  • בי"ח שערי צדק ירושלים
  • מרכז רפואי תל השומר (שיבא)

בכל פרויקט בניית חדרי ניתוח, אנו עובדים בתיאום עם אדריכלים, מפקחים, יועצים, מנהלי בתי חולים ומנהלי אחזקה כדי להקים את חדרי הניתוח הטובים והמשוכללים ביותר בארץ.

 

חדרי ניתוח מצופים עופרת כדי למנוע קרינה רדיואקטיבית. כל חדר ניתוח הינו יחידת מתח עצמאית ואינו תלוי בחדרים סמוכים. מבחינת מערכות מיזוג האוויר, חדר הניתוח אינו יחידת אספקה, סחרור ופליטה עצמית עצמאית לחלוטין. חדר ניתוח מגובה בגנרטור או מערכות אל-פסק (UPS) ומערך צ'ילרים, כדי להמשיך את הניתוח גם במקרה של הפסקת חשמל או נפילת מתח.

 

אנו בונים חדרי ניתוח ברמת נקיון גבוהה על פי תקן ISO-7 לפי תקן כללי ISO 14644. בחדר ניתוח היברידי אנו עובדים לפי תקן ISO הנקרא גם 35Pa לפי תקן כללי ISO 14644.

 

בהקמת חדרי ניתוח אנו עובדים במשותף עם ספקי צנרת ומערכות גזים מהטובים בישראל, ספקי קירות מתועשים (פנלים) וספקי דלתות מהמנוסים בענף.

 

היתרון של אלקטרה M&E בהקמת חדרי ניתוח הוא ברור: אנו מספקים הערכה עכשווית מהירה וממוקדת לתחום שהיה מפוצל עד לאחרונה בין ספקים רבים וקבלנים מתחומים שונים. התכנון המפורט של אלקטרה M&E מבצע הערכה מדויקת של נושא האחזקה עוד מהרגע הראשון, כדי לחסוך בעלויות תיפעול.

 

המטרה שלנו היא להקים חדר ניתוח ברמת כושר "0", דהיינו המתקן יימסר לאחר 25 שנים ברמת פעילות זהה לזו שבסיום הקמתו.

 

צוות מנהלי הפרויקטים של אלקטרה M&E רכש נסיון מצטבר של עשרות שנים בתחום הפרויקטים המשולבים, עם בינוי מערכות מתועשות וקונבנציונליות, תוך ביצוע ניהול, תכנון ורכש בכל מקצועות ההנדסה: הנדסה אזרחית, מיזוג אוויר, חשמל, תקשורת ובקרת מבנים, אינסטלציה וגזים.

 

צוות התכנון שלנו באלקטרה יושב ביחד ועובד ביחד על פרויקטים שונים במשך שנים. החברה מכירה את כל קבלני המשנה כדי לבנות מערכות מתועשות באופן יעיל וכלכלי. החברה הוכיחה כי היא מסוגלת למסור ללקוח פרויקט משולב על כל מערכותיו ולהעביר לאחזקה באופן חלק.

 

מחלקות השירות של אלקטרה M&E מעניקות מענה מקצועי ומיידי לכל המוסדות הרפואיים והתעשייתיים שעבורם בנינו חדרי ניתוח, חדרים נקיים, מעבדות ומפעלים. כי כשאתה עובד עם אלקטרה M&E אתה מקבל את הגב של קבוצת אלקטרה.